SZERVIZ TANÁCSADÓ - IX. kerület, Budakalász

Budapest legnagyobb RENAULT márkaszervizének IX. kerületi és BUDAKALÁSZI telephelyére keresünk SZERVIZ TANÁCSADÓ munkatársat

Új állásajánlat: Budapest legnagyobb RENAULT márkaszervizének IX. kerületi és BUDAKALÁSZI telephelyére keresünk SZERVIZ TANÁCSADÓ munkatársat
Pontos címe

1097 Budapest, Könyves K. krt. 5. (szemben a Lurdy házzal),

2011 Budakalász, József A. u. 77.

E-mail allas@renaultbudapest.hu
Kapcsolattartó személy Moller Emil

FELADATOK

  • munkafelvételi folyamat teljes körű kezelése, irányítása, a hozzátartozó adminisztráció és előjegyzés-kezelés;
  • szerviz árajánlatok készítése;
  • szerelést végző kollégák munkaelosztása, munkaszervezés;
  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel;
  • biztosítási és garanciális ügyintézés;
  • az elvégzett javítások minőségének ellenőrzése.

AMIT KÍNÁLUNK

  • főállású, bejelentett alkalmazotti jogviszony;
  • teljesítményarányos, vonzó kereseti lehetőség,
  • bejárási támogatás;
  • stabil jövőkép, megbízható cégcsoportos háttér (700 fős CarNet cégcsoport);
  • jól felszerelt, modern irodai környezet és műhely - autószalon;
  • szakmai támogatás, továbbképzés;
  • családias hangulat.

AMIBEN JÓNAK KELL LENNED

  • minimum középfokú műszaki végzettség (autóipari előnyt jelent);
  • szerviz munkafelvevőként szerzett szakmai tapasztalat (kezdő esetén autóipari végzettséggel kiváltható);
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • műszaki jártasság, ügyfélközpontú beállítottság, kiváló kommunikációs készség;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, a BÉRIGÉNY megadásával és a pozícióra való hivatkozással az [javascript protected email]  e-mail címen.

Márkáink