Budapest legnagyobb RENAULT márkaszervizének IX. kerületi telephelyére keresünk AUTÓSZERELŐ munkatársat

Budapest legnagyobb RENAULT márkaszervizének IX. kerületi telephelyére keresünk AUTÓSZERELŐ munkatársat.

Új állásajánlat: Budapest legnagyobb RENAULT márkaszervizének IX. kerületi telephelyére keresünk AUTÓSZERELŐ munkatársat
Pontos címe 1097 Budapest, Könyves K. krt. 5. (a Lurdy ház mellett)
E-mail allas@renaultbudapest.hu
Kapcsolattartó személy Moller Emil

Feladatok
  • a szervizbe érkező gépjárművek átvizsgálása és javítása
  • a gépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése, állapotfelmérése, felülvizsgálata
  • a felügyeletedre bízott berendezések és szerszámok karbantartása
Elvárások
  • középfokú szakirányú végzettség
  • autószerelési gyakorlat (de pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk
  • főállású, bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • teljesítményarányos, vonzó kereseti lehetőség
  • cafeteria, és bejárási támogatás
  • stabil jövőkép, megbízható cégcsoportos háttér
  • jól felszerelt, modern műhely
  • szakmai támogatás, továbbképzés
  • családias hangulat

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással az [javascript protected email]  e-mail címen.

Márkáink