AUTÓSZERELŐ - IX. kerület, XVII. kerület, Budakalász

Budapest legnagyobb RENAULT márkakereskedésébe, a RENAULT mellett OPEL, DACIA, CITROEN és PEUGEOT márkaszerviz joggal is rendelkező telephelyeire keresünk AUTÓSZERELŐ munkatársat

Új állásajánlat: Budapest legnagyobb RENAULT márkakereskedésébe, a RENAULT mellett OPEL, DACIA, CITROEN és PEUGEOT márkaszerviz joggal is rendelkező telephelyeire keresünk AUTÓSZERELŐ munkatársat
Pontos címe

1097 Budapest, Könyves K. krt. 5. (szemben a Lurdy házzal)

1173 Budapest, Pesti út 16. (Rákoskeresztúr)

2011 Budakalász, József A. u. 77.

E-mail allas@renaultbudapest.hu
Kapcsolattartó személy Götz Péter

FELADATOK

  • a szervizbe érkező gépjárművek átvizsgálása és javítása;
  • a gépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése, állapotfelmérése, felülvizsgálata;
  • a felügyeletedre bízott berendezések és szerszámok karbantartása.

AMIT KÍNÁLUNK

  • főállású, bejelentett alkalmazotti jogviszony;
  • teljesítményarányos, vonzó kereseti lehetőség,
  • vidéki bejárási támogatás;
  • stabil jövőkép, megbízható cégcsoportos háttér (700 fős CarNet cégcsoport);
  • jól felszerelt, modern műhely;
  • fejlődési lehetőség, szakmai támogatás, továbbképzés;
  • családias hangulat.

ELVÁRÁSOK

  • középfokú szakirányú végzettség;
  • autószerelési gyakorlat (de pályakezdők jelentkezését is várjuk);
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, a BÉRIGÉNY megadásával és a pozícióra való hivatkozással az [javascript protected email]  e-mail címen.

Márkáink