RENAULT BUDAPEST renault_mobile_logo.png

Budapest legnagyobb RENAULT márkaszervizének XVII. kerületi telephelyére keresünk VEVŐSZOLGÁLATI ASSZISZTENS munkatársat

Új állásajánlat: Budapest legnagyobb RENAULT márkaszervizének XII. kerületi telephelyére keresünk VEVŐSZOLGÁLATI ASSZISZTENS munkatársat
Pontos címe

1173 Budapest, Pesti út 16.

E-mail allas@renaultbudapest.hu
Kapcsolattartó személy Herczenik Réka

FELADATOK

  • a szerviztanácsadók és a szervizvezető munkájának adminisztratív támogatása;
  • javítási árajánlatok készítése, adminisztrációja;
  • telefonos ügyfélkezelés;
  • csereautós tevékenység koordinálása;
  • importőri egyeztetések;
  • adatösszesítések, kimutatások készítése.

AMIT KÍNÁLUNK

  • fejlődési, előrelépési lehetőség;
  • célirányos képzéseken való részvétel;
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • vidéki bejárás támogatás;
  • stabil jövőkép, megbízható cégcsoportos háttér (700 fős CarNet cégcsoport);
  • jól felszerelt, modern irodai környezet - autószalon;
  • családias hangulat.

ELVÁRÁSOK

  • min. középfokú végzettség (műszaki előnyt jelent);
  • műszaki érdeklődés (autók);
  • adminisztratív területen szervezett tapasztalat;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • jó kommunikációs képesség;
  • pontos és precíz munkavégzés.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, a BÉRIGÉNY megadásával és a pozícióra való hivatkozással az [javascript protected email]  e-mail címen.

Renault Állásajánlatok VEVŐSZOLGÁLATI ASSZISZTENS - XVII. kerület
Márkáink
Renault Helios Dacia Helios