RENAULT BUDAPEST renault_mobile_logo.png

Budapest legnagyobb RENAULT márkaszervizének BUDAKALÁSZI telephelyére keresünk KISHASZONGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat

Új állásajánlat: Budapest legnagyobb RENAULT márkaszervizének BUDAKALÁSZI telephelyére keresünk KISHASZONGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat
Pontos címe

2011 Budakalász, József A. u. 77.

E-mail allas@renaultbudapest.hu
Kapcsolattartó személy Herczenik Réka

FELADATOK

  • Az ügyfél igényeinek leginkább megfelelő kisteherautó (+felépítmények) kiválasztása és értékesítése;
  • Folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfelekkel;
  • Új ügyfelek felkutatása a kishaszongépjármű szegmensben, aktív akvizíció;
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása;
  • Értékesítési dokumentáció elkészítése, kezelése;
  • Kapcsolattartás az importőrrel

AMIT KÍNÁLUNK

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • saját használatú cégautó;
  • stabil jövőkép, megbízható cégcsoportos háttér (700 fős CarNet cégcsoport);
  • jól felszerelt, modern irodai környezet (autószalon);
  • szakmai támogatás, továbbképzés;
  • családias hangulat.

ELVÁRÁSOK

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat (kishaszongépjármű értékesítési tapasztalat, illetve műszaki ismeretek előnyt jelentenek!);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Határozott, hiteles fellépés;
  • Ügyfél-centrikus magatartás;
  • "Kereskedői véna";
  • „B” kategóriás jogosítvány

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, a BÉRIGÉNY megadásával és a pozícióra való hivatkozással az [javascript protected email]  e-mail címen.

Renault Állásajánlatok KISHASZONGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ - Budakalász
Márkáink
Renault Helios Dacia Helios