Budapest legnagyobb RENAULT márkaszervizének IX. kerületi telephelyére keresünk KAROSSZÉRIA MUNKAFELVEVŐ munkatársat.

Új állásajánlat: Budapest legnagyobb RENAULT márkaszervizének IX. kerületi telephelyére keresünk KAROSSZÉRIA MUNKAFELVEVŐ munkatársat
Pontos címe 1097 Budapest, Könyves K. krt. 5. ( a Lurdy ház mellett )
E-mail allas@renaultbudapest.hu
Kapcsolattartó személy Herczenik Réka

Feladatok

  • Kárfelvétel, Audatex készítése;
  • Árajánlatok készítése, számlázás;
  • Kapcsolattartás a biztosítókkal;
  • Ügyfélkezelés, folyamatos tájékoztatás, ügyfélpanaszok kezelése, ügyfélszerzés és megtartás;
  • Karosszéria lakatosok munkaelosztása, munkaszervezés;
  • Munkafelvételi folyamathoz tartozó adminisztráció elvégzése;
  • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése, nyomon követése;
  • Elvégzett javítások minőségi ellenőrzése.

Amit kínálunk

  • bejelentett alkalmazotti jogviszony;
  • teljesítményarányos, vonzó kereseti lehetőség,
  • cafeteria, és bejárási támogatás;
  • stabil jövőkép, megbízható cégcsoportos háttér;
  • jól felszerelt, modern irodai környezet és műhely;
  • szakmai támogatás, továbbképzés;
  • családias hangulat.

Amiben jónak kell lenned

  • kárszakértői végzettség;
  • kárszakértőként vagy karosszéria munkafelvevőként szerzett szakmai tapasztalat;
  • Audatex ismerete;
  • ügyfél centrikus szemléletmód;
  • megbízható, önálló munkavégzés;
  • „B” kategóriás jogosítvány.
Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal a pozícióra való hivatkozással az [javascript protected email]  e-mail címen.
Renault Állásajánlatok KAROSSZÉRIA MUNKAFELVEVŐ - Budakalász
Márkáink
Renault Helios Dacia Helios