Budapest legnagyobb RENAULT márkakereskedésének IX. kerületi telephelyére keresünk ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS munkatársat

Új állásajánlat: Budapest legnagyobb RENAULT márkaszervizének IX. kerületi telephelyére keresünk ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS munkatársat
Pontos címe

1173 Budapest, Pesti út 16.

E-mail allas@renaultbudapest.hu
Kapcsolattartó személy Kovács Gergely

FELADATOK

  • Az értékesített új gépjárművek forgalomba helyezésével kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése;
  • Kimutatások, adatösszesítések elkészítése;
  • Okmányirodai anyagok összekészítése, lízing és biztosítási ügyintézés;
  • Gépjármű értékesítők munkájának segítése.

AMIT KÍNÁLUNK

  • fejlődési lehetőség;
  • célirányos képzéseken való részvétel;
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • vidéki bejárási támogatás;
  • stabil jövőkép, megbízható, 700 fős cégcsoporti háttér;
  • jól felszerelt, modern irodai környezet (autószalon);
  • családias hangulat.

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség;
  • Irodai munkában szerzett tapasztalat (autó-, vagy motorkereskedésben szerzett tapasztalat előnyt jelent);
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, a BÉRIGÉNY megadásával és a pozícióra való hivatkozással az [javascript protected email]  e-mail címen.

Renault Állásajánlatok ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS - IX. kerület
Márkáink
Renault Helios Dacia Helios